top of page
Анастасія Жукова

День кіно в школі

22 лютого перший поверх школи перетворився на імпровізований кінотеатр. В цей день учні 5-11 класів пригадали про найпопулярніший вид мистецтва 20 та 21 сторіч – кінематограф. В наш час вже нікого не здивуєш багаточасовими кольоровими стрічками та багатомільйонними спецефектами. Але на початку кінематографу, на першому в світі публічному кіносеансі в Парижі у грудні 1895 року демонстрували фільм «Вихід із заводу»: з воріт виходили чоловіки й жінки, потім виїжджали в екіпажі хазяї, і сторож замикав за ними ворота. Ось і вся «кінокартина». Для глядача було новим і незвичним, що фотографії «оживають», рухаються. Так і учні в цей день намагалися «оживити картинки». Кожна «знімальна група» показала глядачам багато кінострічок у різних жанрах.


Почався "кінопоказ" на другій перерві з класичної любовної історії про Ромео і Джульєтту від 7-А, романтичний настрій підхватили герої аніме з 7-Б, а в документальному фільмі про тварин "знявся" справжній кролик Труня з 7-В класу.


На третій перерві кінокомікс від про Чудо Жінку представив 8-А, 8-Б запропонував усім повернутися у дитинство разом з усім відомими Машею та Ведмедем. Старші класи дозволили зануритись глядачам у класичні історії: історичні "Д’Артаньян та три мушкетери" від 9-А, вестерн "Людина з бульвару Капуцинів" від 9-Б, німе кіно від 9-В та класична драма про мавку від 10-А.


Після четвертого уроку в "кінозалі" демонстрували мюзікл 5-А класу, 5-Б показав чудову казку "Муха-Цокотуха", Гаррі Поттер з 6-А знову врятував фентезійний світ, з 6-В глядачі побували в детективній історії, а в фіналі кінопоказу 11-А запропонував нову українську комедію "Шалене весілля".


Весь день панував святковий дух, а в шкільних коридорах постійно з'являлися казкові герої, мушкетери та прекрасні дами, ковбої з індіанцями та багато інших цікавих персонажів.


Архив
bottom of page