Місія школи
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА № 66
ШКОЛА УСПІХУ
У Національній доктрині розвитку освіти зазначено, що в Україні має стверджуватися стратегія прискореного випереджувального інноваційного розвитку освіти, таким чином, повинні забезпечуватися умови для розвитку самоствердження й самореалізації особистості протягом життя.
За 24 роки існування перша українська школа нашого міста пройшла не тільки період становлення, але й невпинного пошуку, експериментування, прагнення створити інтелектуально-творче, комфортне освітнє середовище. Працівники школи скріплювали свій освітянський дім нитками рідної мови, тісно пов'язаної з іноземними мовами.
Наше педагогічне кредо: «Безумство – діяти по-старому, очікуючи нових результатів».
Головним досягненням школи за останні роки є створення єдиного інформаційно-освітнього простору, який дав нам можливість перевести управлінську діяльність на новий рівень, стимулювати творчу активність вчителів, розширити зв’язки з соціумом з метою формування особистості конкурентоспроможного випускника
Нині спеціалізована школа № 66 – це школа успіху, яка переймається планами подальшого життя учнів, школа, яка відповідає на суттєві питання дитини про її сенс життя, яка допомагає сформувати соціальний досвід особистості.
Випускники школи – освічені, активні
люди, здатні самостійно приймати рі-
шення в ситуаціях вибору, а також від
різняються мобільністю, динамізмом,
вони готові й здатні творчо мислити,
знаходити нестандартні рішення, прояв-
ляти ініціативу, тобто конкурентоспро-
можні. Образ випускника школи є орієн-
тиром для проектування процесів і умов
отримання освітніх результатів,та голов-
ним інструментарієм розвитку школи
та педагогічного колективу.
Формуючи образ випускника нашої школи, ми виходимо з того, що немає і не може бути єдиних, уніфікованих, жорстких вимог до особистості випускника, тому що неможливо заперечувати яскраву індивідуальність кожної людини. Однак, не менш, ґрунтуючись на базових, загальнолюдських цінностях, ідеології та місії школи, ми побудували «модель випускника»
У поняття «конкурентоспроможний учень» ми вкладаємо такі характеристики, як здатність продемонструвати й використовувати отримані знання, уміння й навички в житті, позитивну динаміку розвитку, мотивацію до навчання, позитивне ставлення до школи, збереження пізнавального інтересу, соціальну адаптованість, доброзичливі стосунки між учнем і вчителем та учнем і однокласниками, добре фізичне й психічне здоров'я, адекватну самооцінку, відчуття благополуччя, захищеності в сім'ї та школі.
Наша школа справедливо може пишатися своїми учнями. Її вихованці проявляють свої таланти не тільки в предметних олімпіадах та МАНі, але й у дебатах, суспільній акції «Громадянин», програмі обміну школярів «FLEX».
Неодноразово саме учні нашої школи ставали переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Підвищилась активність участі учнів у конкурсах і олімпіадах.
Школа – це не тільки установа, куди впродовж багатьох років дитина ходить учитися. Це ще й особливий світ дитинства, в якому дитина проживає значну частину свого життя, де вона не тільки вчиться, але й радіє, приймає різні рішення, висловлює свої почуття, формує свою думку, ставлення до кого-небудь і чого-небудь.
Педагогічний колектив школи добре розуміє, що саме вони покликані формувати інтелектуальну творчу особистість, здатну жити і творити в нових умовах країни, виробити в учнів внутрішню готовність самостійно визначати й обирати шлях перспектив для успішного розвитку.
Принципи стратегичного розвитку школи
- Мотивація: ми прагнемо створити кращий світ за допомогою освіти.
- Інтернаціональність мислення: ми приймаємо і цінуємо різноманітність.
- Якість: ми дорожимо репутацією, заснованою на високих стандартах освіти.
- Участь: усі зацікавлені сторони отримують максимум інформації про навчальний процес і мають можливість впливати на нього.
- Партнерство: ми досягаємо мети, працюючи разом.
- Лідерство: ми прагнемо до інновацій у педагогічній діяльності і схвалюємо творчій підхід педагогів.
- Успішність: ми спроможні всебічно розвинути творчий потенціал учнів, сформувати успішну особистість.
Кому ж потрібна реалізація цих принципів? Звичайно ж, учням, щоб стати успішними, учителям, щоб стати колективом однодумців, батькам, щоб полегшити виховання дітей, громадськості, щоб мати успішних громадян.